Персональна виставка Ярини Юрик

Літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка

(провулок Тараса Шевченка, 8-а)

Відкриття виставки Ярини Юрик «Моя Україно…» (м.Львів).

2 квітня о 16-00

Виставка «Моя Україно…» Ярини Юрик – це роботи молодого митця нової хвилі модерного українського мистецтва із серій: «Світе милий… Моя Україно», «Місця пам’яті…», «Буття…». Живопис, графіка, авторська техніка.

Більшість робіт експонувались глядачам на міжнародних виставках малярства і насамперед на найбільшій виставці мистецтва у світі «Art expo New-York»-2017, у Національному музеї Гранд Пале у Парижі, Меморіалі Латинської Америки у Сан-Пауло та вперше будуть представлені в Україні.

«Для мене наука та мистецтво – це два способи пізнання світу, моя «сродна праця», моя найбільша любов – «Світе милий…Моя Україно». Осмислення філософських тем «Життя» та «Душі Всесвіту», «Смерті», «Добра і зла», «Миру», «Гармонії», «Катарсису» здійснюється за допомогою образів природи із застосовуванням контекстуального та екологічного підходу. Водночас я переконана, що майбутнє неможливе без збереження пам’яті. Збереження пам’яті людства, матеріалізованої у історико-культурних ансамблях та ландшафтах, місцях пам’яті є провідними мотивами моїх досліджень та інтерпретацій у малярстві».

Ярина Юрик – член Національної спілки художників України, кандидат архітектури, доцент кафедри дизайну та основ архітектури НУ «Львівська політехніка».