Зустріч з києвознавцем Аркадієм Третьяковим

Літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка

(провулок Тараса Шевченка, 8-а)

Презентація книги Аркадія Третьякова "Купцы города Киева".

21.04.2018 початок о 12-00

Відомий києвознавець Аркадій Третьяков - автор книг «Бессарабская площадь» (2013), «Привіт з Хрещатика» (2015), «Мала Васильківська. Шота Руставелі. Культорологічний путівник» (2016). Нині дослідник презентує свою четверту книгу «Купцы города Киева» (Київ: Сучасний письменник, 2017).

Це перше довідкове видання про київське купецтво за період з 1836 по 1917 рік. У книгу включено 3745 статей — про людей, що значною мірою визначали промисловий, мистецький, архітектурний образ Києва. Адже історія купецтва – це історія торгівлі, підприємництва, містобудування, транспорту, історії людей, які спряли розвитку і процвітанню міста. Автор книги опрацював понад 25 тис. архівних документів.

Розповідь Аркадія Третьякова – про факти з життя київських купців, їх шляхетні вчинки на благо міста - супроводжуватиметься документальним відеорядом.