Воїни світу

Художні фото, що стають обкладинками бестселерів за версією New York Times та ілюструють безліч статей військової тематики у топових світових виданнях (New York Post, Deutsche Welle, The Huffington Post), будуть презентовані на виставці «Воїни світу» Олега Забєліна, яка відкриється  2 травня 2018 року о 18:00 у Національному музеї Тараса Шевченка.

Який вигляд мають австрійські чи норвезькі спецзагони, військово-морські сили США та армії Німеччини, Франції? Чи носить український КОРД більше спорядження, ніж американський поліцейський підрозділ  S.W.A.T.?  І чому треба провести пів дня у львівському болоті чи у водах Дніпра поблизу Осокорків, аби зробити один вдалий кадр такої тематики? Все це відображено в  постановочних роботах фотохудожника, який  відібрав для цієї виставки найкращі 55 образів за 10 років зйомки.

Якщо цікавитеся мілітарі тематикою, шукаєте хорошу ілюстрацію для статті чи обкладинку книги,  є журналістом, видавцем чи блогером у військовій/правоохоронній сферах, приходьте, не пошкодуєте!

Фотограф за покликанням,  шукач пригод і засновник першого в світі фотобанку військової тематики  www.getmilitaryphotos.com Олег Забєлін  об`їздив усю Україну,  щоб створити сотні образів воїнів світу, що мають  великий попит сучасних західних ЗМІ,  письменників та творців кіно.

Так одна з реконструкцій Олега Забєліна навіть стала рекламним постером американського серіалу The Reaper  (Жнець) про снайпера Ніколаса Ірвінга, який у 2009-му, під час війни в Афганістані,  ліквідував 33 талібанських бойовики однією чергою пострілів.

Виставка триватиме до 13 травня.

Вхід – за вартістю квитка до музею.

Файли прикладені до сторінки: