Культурна дипломатія між Україною та Чорногорією

Нещодавно відбулася цікава міжнародна подія, яка відкрила шлях культурного обміну між Україною та Чорногорією.

Продакшен і промоушен Студія РАР та Асоціація по розвитку стосунків між Україною та Чорногорією організували культурну акцію між Національним музеєм Тараса Шевченка та Музеєм Котора.  аціональний музей Тараса Шевченка презентував музею Котора (галереї «Солідарність») картину Сергія Гнойового «Молитва», що брала участь у проекті, присвяченому 200-літтю від дня народження Тараса Шевченка.

Також були презентовані копії офортів Тараса Шевченка – його автопортрет та пейзажі «Видубицький монастир» та «У Києві», які увійшли до альбому «Живописная Украина».

В колекції галереї «Солідарність» зберігаються твори художників із багатьох країн світу. Відтепер в ній буде представлена і Україна. Ця подія познайомила чорногорців з українським мистецтвом та створила основу для дружби і співробітництва між Києвом та Котором, між Україною та Чорногорією.