Summertime

З 1 по 15 серпня 2018 року в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться презентація робіт з фондової колекції музею “Summertime”, які об’єднані літньою тематикою.

Експозиція “Summertime у Національному музеї Тараса Шевченка” має за мету актуалізувати літні сюжети і представити різні художні стилі, а також їхнє поєднання у спільний мистецький простір.

Виставка допоможе розширити загальне уявлення про літню пору в творчому  вимірі, а також дослідити специфіку імпресіоністичних рис у живописі, зокрема ефекту оптичного змішування кольорів та миттєвого схоплення швидкоплинних кадрів природи.

Під час експонування “Summertime у Національному музеї Тараса Шевченка” глядачі матимуть змогу побачити творчість відомих художників, таких як Володимир Батраков, Світлана Бойко, Олекса Захарчук, Сергій Лисицин, Сергій Шишко, а також, можливо, малознані для глядача полотна Михайла Липи, Анатолія Пашковського, Олексія Карпенка.

У рамках презентації новинок музейної колекції буде задіяний музичний супровід, який складатиметься із творів відомого американського композитора Джорджа Гершвіна, класичних композицій Вольфганга Моцарта, Антоніо Вівальді, Фелікса Мендельсона та імпресіоністичних замальовок Клода Дебюссі.

Експозиція триватиме з 1 по 15 серпня 2018 року за адресою:
Національний музей Тараса Шевченка
бул. Шевченка, 12