Інша сторона творчості Івана Семесюка

З 12 липня 2012 року в Національному музеї Тараса Шевченка відкрито виставку відомого в Україні та за її межами художника Івана Семесюка.

І. Семесюк цього разу  пропонує публіці познайомитись із іншою стороною своєї творчості.

Абсолютна протилежність його саркастичним полотнам із зображенням житія жлобів - це сповнені тепла і радості кумедні герої його вишивок.

Котики, зайчики, крокодили, різнокольорові пташки кукабари – кожне із цих створінь існує на полотнах Івана неначе живе і от-то вистрибне або підморгне глядачеві. Така інтерактивність досягається завдяки особливій авторській техніці – вдалому поєднанню вишивки та аплікацій із різноманітних матеріалів. Для створення образів годиться все: нитки, шматочки тканини, ґудзики, намистинки тощо.

Окрім техніки виконання надзвичайно цікавими є і самі герої вишивок. Таких ви не зустрінете в телевізорі або книжках, адже ці створіння репрезентують особисту міфологію самого автора. На кожній картині зображений маленький відрізочок життя цих яскравих істот. Кожна картина являє собою відкритий сюжет, який кожен відвідувач виставки може розвинути як йому заманеться. Це відбуватиметься само собою, ви навіть не помітите, як крокуючи від вишивки до вишивки, у голові вимальовуватимуться перипетії життя дурня-реготуна, крокодила Гудзика, сови Мудрої голови та ще цілої купи міфічних створінь.

Довідка.

Cемесюк Іван Леонідович. Народився 21 листопада 1979 року в Києві.

Член Національної  спілки художників України та Спілки дизайнерів України.

Голова Союзу вольних художників України.

Постійно бере участь у виставках та мистецьких проектах.

Роботи автора знаходяться у багатьох приватних колекціях в Україні та за кордоном.