Юні таланти з Вінниччини відкривають джерело духовності

В Національному музеї Тараса Шевченка до 9 вересня триває виставка робіт Центру дитячої творчості «Барви України» (м. Вінниця) під патронатом Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна». В експозиції, яка має назву «Джерело духовності», представлено близько 200 робіт юних талантів.

Центр «Барви України» заснований вінницькими художниками в 2001 р. Мета діяльності цієї дитячо-молодіжної організації  – поєднання творчих пошуків, експериментів, вивчення народних традицій та набуття академічних знань.

Підтвердженням гарних результатів роботи центру є перемоги юних митців у всеукраїнських і міжнародних конкурсах та фестивалях; участь у виставках в Японії та Китаї; здобуття гран-прі в Словенії, Польщі, Росії, Угорщині, Іспанії; персональні виставки в Києві, Москві, містах Данії, Італії, США. Роботи дітей віком від 6 років вражають віртуозністю виконання, глибиною змісту, несуть у собі енергетику поколінь. Визнанням високого рівня творчих робіт є підтримка Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

Долучаючись до цього джерела багатовікової спадщини, діти з центру «Барви України» мають унікальну можливість ознайомитися з українськими традиціями ткацтва, заглибитися у творчий пошук живопису та батику, збагатити власними авторськими знахідками петриківський розпис. Їхні твори сповнені любові, чистоти та мрійливості, краси сприйняття світу.

Діти виражають свій внутрішній світ та реалізують творчі здібності завдяки викладачам С.Телець, О.Кізімовій, Г.Рибак, І.Тесленко, С.Мазур, М.Сороці, Н.Швець.

21 серпня 2012 р. о 13.00 в приміщенні Національного музею Тараса Шевченка за участі Леоніда Кучми відбудеться презентація виставки «Джерело духовності» та нагородження юних учасників, чиї роботи представлені в експозиції.

Акредитація представників ЗМІ (Національний музей Тараса Шевченка):

Тел. +38 067 441 28 05; +38 044 234 40 39

Ел-пошта: vpolyakova@mail.ru