Леонід Кучма: «Якщо сьогодні ми не будемо приділяти уваги нашим дітям, - то майбутнього не буде»

21 серпня 2012 р. в Національному музеї Тараса Шевченка відбулася презентація виставки робіт вихованців дитячо-молодіжної організації «Центр «Барви України» з м. Вінниці. В експозиції  «Джерело духовності», яка проходить під патронатом Президентського фонду Леоніда Кучми " Україна", представлено близько 200 робіт юних талантів.

Відкриваючи виставку, Леонід Кучма зазначив, що діти завжди надихають на нове бачення світу. За словами засновника фонду "Україна", підтримка творчих дитячих шкіл і центрів у нашій країні є вкрай важливою, бо саме у таких закладах формується мистецький смак і національна ідентичність.

"Сьогодні розгортається парламентська кампанія. Якщо б хоч один відсоток тих грошей, які вони (політики) кидають на компліменти один одному, віддати дітям, талановитих дітей у нас було б на порядок більше... Ми бачимо, як рухається світ, якими кроками шаленими, і якщо сьогодні ми не будемо приділяти уваги нашим дітям - я маю на увазі не тільки художників, співаків, а взагалі дітям, - то майбутнього не буде. Ми залишимося другорядною країною", - підкреслив Леонід Кучма.

"Ми всі ці роки говорили про національну ідею, але національна ідея - це діти. Якщо б ми займались ними в повну силу, то напевно б були б в іншому стані - бо за роки незалежності виросло покоління, в життя пішли люди, які тільки народилися на початку 90-х", - наголосив Кучма.

У виставці беруть участь діти, які відзначені міжнародними грамотами та медалями. Вони є стипендіатами Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна». Це Мартусенко Софія, Кармаліта Марина, Мазур Володимир, Парощук Тарас, Авдеєва Олександра, Ткачук Маргарита.

Інші матеріали про цю подію - дивіться: