«Сила волі. Провідники визвольного руху»

16 жовтня о 12.00 у Національному музеї Тараса Шевченка відкрилася виставка «Сила волі. Провідники визвольного руху». Виставка приурочена до 70-річчя створення Української Повстанської Армії.

Минуле боротьби та особистого життя командирів УПА Романа Шухевича і Василя Кука, засновника ОУН Євгена Коновальця та лідера визвольного руху Степана Бандери покажуть у фотографіях, архівних документах та спогадах їх сучасників.

Виставка є розповіддю про долі лідерів на тлі історичної доби, містить чимало світлин та архівних документів, багато з яких представлені вперше. Авторами є історики Центру досліджень визвольного руху та Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» Володимир В’ятрович, Руслан Забілий, Ігор Дерев’яний, Андрій Шевців та Василь Стефанів, дизайн виконала Ольга Сало.

Участь у відкритті виставки візьмуть ветерани українських національно-визвольних змагань, історики та митці, представники громадських організацій.

Виставка буде експонуватись в Національному музеї Тараса Шевченка до 12 листопада 2012 року.