Інтерактивна екскурсія для школярів у НМТШ

У Національному музеї Тараса Шевченка було презентовано нову екскурсійну послугу для школярів 1-4 класів - інтерактивну екскурсію-гру: "Шляхами Тараса Шевченка"

Увага!!! Нова музейна послуга для найменших відвідувачів. Інтерактивна екскурсія-гра «Шляхами Тараса Шевченка». Діти 1-4 класів зможуть не лише прослухати адаптовану до їх віку розповідь про життя і творчість поета та художника Тараса Шевченка, але й стати учасниками захоплюючої гри-пошуку. Екскурсія цікава та незвичайна тим, що діти перебувають в постійному діалозі з екскурсоводом: відгадують загадки, цитують вірші. Щоб утримувати увагу маленьких відвідувачів, динамічна екскурсія органічно переплітає ігрові елементи та біографічні факти. В одному із залів музею діти складають пазл: репродукцію відомої картини Шевченка. Наприкінці екскурсії учні отримають творче домашнє завдання: інтерпретувати копію малюнка Т. Шевченка «Батьківська хата». Найкращі роботи будуть розміщені на сайті музею.

Дізнатися додаткову інформацію та замовити екскурсію Ви можете за телефоном 234-25-56.