Публічне інтерв’ю з Борисом Олійником

24 жовтня 2012 у Національному музеї Тараса Шевченка відбулася зустріч у форматі публічного інтерв’ю з українським поетом, перекладачем та громадським діячем Борисом Олійником.

Борис Олійник – неоднозначна, проте багатогранна і безсумнівно яскрава постать в українському культурному просторі. Як творча одиниця він, за словами Олеся Гончара, «…поет дивовижно розмаїтий, багатовимірний, щедрий у своєму невичерпному почутті…», йому «органічно чужа будь-яка поза, манірність».

Бориc Олійник – герой України, автор понад сорока поетичних збірок, великої кількості есеїв та нарисів, лауреат премії імені М.Островського (1963 р.), Державної премії СРСР (1975 р.), Державної премії України імені Т.Г.Шевченка (1983 р.), низки міжнародних премій.

Відеозапис зустрічі Ви можете переглянути тут.