Виставка Володимира і В'ячеслава Казаневських

У Національному музеї Тараса Шевченка 25 жовтня відкрилася виставка живопису та графіки відомих київських художників Володимира та В'ячеслава Казаневських. Називається виставка «Гротеск». І недарма. Глядачі зможуть побачити гротескні живописні портрети відомих сучасних українців, насичені яскравими фарбами пейзажі Криму та Карпат, а також графічні аркуші, котрі з вражаючою фантазією відображають сучасну абсурдну дійсність. В'ячеслав буквально виплескує свої емоції на живописні полотна, вони вражають своєю експресією. У роботах Володимира сучасне суспільство постає перед глядачем без прикрас, немов оголюється його сутність, духовна та соціальна. Тут є і гротеск, і іронія, і гумор. Але немає безвиході.

Виставка триває до 8 листопада.

Про авторів

Володимир Казаневський більше відомий як художник-карикатурист. Його малюнки були відзначені нагородами на престижних міжнародних конкурсах карикатури в 44 країнах світу, таких як Франція, Англія, Німеччина, Італія, США, Канада, Бразилія, Куба, Іран, Китай, Японія ... Нагород більше трьохсот, з них п'ятдесят Гран При і перших призів. Персональні виставки робіт Володимира були в Україні, Сербії, Ірані, Бельгії, США, Японії, Франції, Польщі і Румунії. Малюнки цього художника зберігаються у багатьох музеях та приватних колекціях у різних країнах світу.

В'ячеслав Казаневський - живописець. Він закінчив Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури в м. Київ, навчався також в Академії мистецтв у м. Лювен (Бельгія) в майстерні Поля Ван Ейка. Персональні виставки живопису В'ячеслава відкривалися в різних галереях Києва, а також у Бельгії. Він є учасником багатьох колективних виставок живописних творів у нашій країні та за кордоном. Роботи В'ячеслава знаходяться в приватних колекціях в Україні, Франції та Бельгії.

За консультацією звертатися за телефонами:

Електронна пошта: kazanevsky@gmail.com