Цикл лекцій Тетяни Лебединської у НМТШ

У листопаді-грудні 2012 року у Національному музеї Тараса Шевченка пройшов цикл лекцій про шевченківський Петербург від Тетяни Лебединської

Тетяна Лебединська, відома дослідниця, кандидат філософських наук, доцент, професор, член Національної спілки письменників України, пропонує цикл лекцій, у ході яких перегорне цікаві і часом несподівані для слухачів сторінки з петербурзького періоду життя Тараса Шевченка.

Уродженка м. Києва, працівник Національної бібліотеки Академії Наук Російської Федерації (Санкт-Петербург) Тетяна Лебединська впродовж життя досліджує тему «Україна – Санкт-Петербург…» Отже, невідомий для широкого загалу образ у концепції: «Санкт-Петербург – Тарас Шевченко», ставлення до постаті великого українця у різні історичні періоди ХХ – ХХІ ст. - у розповіді Т.Лебединської.

17 листопада 2012 року

15.00 - «Тарас Шевченко та його петербурзьке оточення до і після заслання» (частина 1)

24 листопада 2012 року

15.00 - «Тарас Шевченко та його петербурзьке оточення до і після заслання» (частина 2)

8 грудня 2012 року

15.00 - «Вшанування пам'яті Тараса Шевченка в Північній Пальмірі в ХХ-ХХІ ст…»

Відеозапис можна скачати тут і тут.