Публічне інтерв'ю з Маріанною Кіяновською

14 листопада 2012 року у Національному музеї Тараса Шевченка відбувся творчий вечір у форматі публічного інтерв’ю відомої поетеси, прозаїка, есеїста, перекладача, літературного критика та літературознавця Маріанни Кіяновської.

«Щоби бути письменником, художником, композитором по-справжньому – треба по-справжньому не мати вибору» - так каже Маріанна Кіяновська про письменницьке покликання. За словами Юрія Бедрика, у її текстах «природно співіснують божественна любов до ближнього й вишукана еротичність».

Маріанна Кіяновська – авторка восьми поетичних збірок, член Національної спілки письменників України, лауреат премій імені Богдана-Ігоря Антонича та видавництва «Смолоскип», премії імені Нестора Літописця за найкращу літературну публікацію у журналі «Київська Русь» (2006).