Унікальна виставка робіт, створених за допомогою рота та ніг

22 листопада 2012 року у НМТШ відбуделося відкриття першої унікальної виставки робіт, створених за допомогою рота та ніг, людей з обмеженими фізичними можливостями

Цього року, з нагоди своєї 10-річної діяльності Всеукраїнської громадської організації «Народна академія творчості інвалідів»та Міжнародного дня інвалідів у 2012 році, Всеукраїнська громадська організація «Народна академія творчості інвалідів» проводить в Національному музеї Тараса Шевченка унікальну, першу і таку, що не має аналогів, виставку робіт інвалідів України та зарубіжжя, які роблять витвори мистецтва за допомогою рота та ніг.

Проведення цієї виставки  - привернення  уваги громадськості до життєвого шляху та творчості таких людей, вшанування їхньої мужності та любові до життя і бажання знайти можливість підтримати їх у майбутньому.

Слід зазначити, що одне з найбільших див, яке подарувало нам життя, це духовний світ людини, розмаїття витончених барв та емоцій, поєднання філософської довершеності із принадами швидкоплинної буденності.

Коли дивишся на картини художників-інвалідів, насолоджуєшся їх майстерністю і естетичною довершеністю, навіть не здогадуєшся про те, що автори робіт створюють їх не руками, а серцем, за допомогою рота та ніг.

Різних за віком та інтересами, їх об’єднує одна мета – перенести всю красу навколишнього світу і природи, все те що є в душі на полотно, та розділити з людьми. Показати світу що є надія, є милосердя, і своєю працею принести світло в душі інших людей.

Хвороба перевертає світогляд людини, все переосмислюєш, знаходиш розраду в молитві. Снують думки і про родину, і про людей, що оточують тебе, які прийшли на допомогу в тяжку хвилину, про їхню доброту...

Ми пишаємося тим, що імена наших талановитих співвітчизників з інвалідністю та творчі колективи громадських об’єднань  відомі не тільки  в Україні, Росії, Білорусії, Молдові, а й у багатьох європейських країнах.

Міністерство соціальної політики завжди підтримує наших талановитих громадян з інвалідністю, котрі досягають суспільного визнання завдяки цілеспрямованості, наполегливості, особливому відчуттю цінностей життя.

Виставка буде проходити з 22.11.2012р. по 17.12.2012 р. у Національному музеї Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, б-р Тараса Шевченка, 12.

Інформацію можна отримати за тел. (044) 361-95-87, 0505376546 Олена Іванівна (керівник Всеукраїнської громадської організації «Народна академія творчості інвалідів»).

Біографії художників:

Коробкін Василь (скачати)