Нова послуга від НМТШ - пішохідна екскурсія "Шевченківський Київ"

З 19 листопада 2012 року до уваги відвідувачів нова пропозиція від Національного музею Тараса Шевченка.

Шевченківський Київ. Тарас Шевченко любив Київ, згадував його в поезії та повістях. Малював пам’ятки історії міста та його околиці. Він планував працювати викладачем малювання Університету св. Володимира, бував на зібраннях Кирило – Мефодіївського братства. Після арешту та заслання востаннє був тут у серпні 1859 р., а в травні 1861-го Київ прощався з митцем в церкві Різдва Христового на Подолі.

Пішохідна екскурсія дає можливість уявити місто таким, яким його бачив поет. Пройти по тих місцях, де він ходив. Зупинитися біля будинків, в яких він мешкав, зустрічався з друзями, де писав вірші.

Маршрут екскурсії:

- Національний музей Тараса Шевченка;

- Київський Національний університет ім. Тараса Шевченка;

- Золоті ворота;

- Літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка;

- Софіївський собор;

- Андріївська церква;

- Михайлівський Золотоверхий монастир;

- Костьол св. Олександра;

- Володимирська гірка (з перспективою на пам’ятник св.князю Володимиру та церкву Різдва Христового).

Тривалість екскурсії 1 год. 30 хв.

Вартість екскурсії  95 грн.