Концерт класичної музики "Запалюючи серця"

22 листопада 2012 року у НМТШ відбувся концерт шедеврів класичної музики "Запалюючи серця" під патронатом Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна"

22 листопада 2012 року в холі Національного музею Тараса Шевченка була виконана концертна програма "Запалюючи серця. Шедеври класичної музики". У супроводі Державного камерного оркестру "Київські солісти" (диригент Юрій Літун) юні скрипалі, лауреати міжнародних конкурсів, стипендіати Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна", Ілля Бондаренко та Тетяна Жмендак виконали твори Й.С. Баха. Мета проекту надати юним талановитим музикантам можливість зустрітися на одній сцені з дорослими професіоналами і досягнути спільної творчої мети. Концерт проводився за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна".