Майстер-клас авторської ляльки у Меморіальному музеї "Хата на Пріорці"

1 грудня 2012 р. в приміщенні Меморіального музею "Хата на Пріорці" провела майстер–клас по виготовленню авторської ляльки Березенська Алла Микитівна

Нещодавно в приміщенні музею проходила виставка авторської ляльки «В гостях у Тарасовій хаті», на якій були представлені роботи майстрині.

Техніка їх виготовлення унікальна, бо майстриня винайшла свій власний спосіб виготовлення ляльки. Ніколи спеціально не вчилась виготовленню ляльок, а так сталося, що, вийшовши на пенсію, зробила у власній квартирі справжню майстерню, в якій створює все нові і нові ляльки, зовсім не вміє відпочивати та сидіти без діла. Правда сама майстриня каже, що її відпочинок – це саме і є створення ляльки.

Ляльки, зроблені Аллою Микитівною дуже сподобались всім відвідувачам виставки «В гостях у Тарасовій хаті», тож вона із задоволенням прийняла запрошення керівництва музею показати свій майстер–клас всім охочим.

Вже не вперше у приміщенні Меморіального музею  "Хата на Пріорці" буде проходити майстер-клас авторської ляльки, а от Алла Микитівна буде проводити його вперше. Дуже добре, що всі бажаючі зможуть побачити та навчитися унікальної техніки створення української авторської ляльки.

Джерело інформації