національний музей
тараса шевченка

укр рус eng

Виставка І. Сердюка "Шануймося, українці"

4 грудня 2012 року о 16:00 у НМТШ відкрилася виставка (інтарсія соломкою) Івана Сердюка "Шануймося, українці"

Біографічна довідка

Ветеран праці, відмінник народної освіти України, член Національної спілки народних майстрів України Сердюк Іван Сергійович народився 28 грудня 1936 року на Черкащині в с. Івахни Монастирищанського району.

В 1960 році закінчив на Івано – Франківщині Косівське училище прикладних мистецтв (нині - Інститут прикладних мистецтв). Одержавши диплом за спеціальністю майстра-художника з художньої обробки деревини повернувся  на батьківщину, де працював 2 роки вчителем. Працюючи в школі, вступає до Уманського державного педагогічного інституту і в 1967 році одержує диплом та спеціальність учителя математики і трудового навчання загальноосвітньої школи. Учителює в м. Умані в школах до 1978 року.

З 1978 року по 2010 рік – старший викладач Уманського державного педагогічного інституту ім. Павла Тичини (нині університет).

З 2011 року – пенсіонер, народний майстер, творчий працівник.

Його роботи експонуються в багатьох музеях міст України та зарубіжжя:Києві, Умані, Черкасах, Корсунь-Шевченківському, Луцьку, Каневі, Гнєзно (Польща).

Протягом своєї трудової діяльності взяв участь більш як у 70 виставках. Найбільш активною діяльність митця стала в останнє десятиліття.