Публічне інтерв'ю з Романом Балаяном

5 грудня у Національному музеї Тараса Шевченка (бульвар Т. Шевченка, 12) відбулася зустріч у форматі публічного інтерв’ю із радянським українським режисером, сценаристом та продюсером, лауреатом Державної премії СРСР (1987), народним артистом України (1997) Романом Балаяном.

Роман Балаян зняв 11 фільмів для кінопрокату і телебачення: «Каштанка» (1975 р.), «Бірюк» (1977 р.), «Польоти уві сні та наяву» (1982 р.; Державна премія СРСР, 1987 р.), «Бережи мене, мій талісмане» (1986 р.; приз «Золоте плато», кінофестиваль у м. Авеліно (Італія), головний приз «Золотий тюльпан» у м. Стамбулі (Туреччина), «Леді Макбет Мценського повіту» (1989 р.) та інші.

Роман Балаян є лауреатом Державної премії СРСР, народним артистом України, дійсним членом Академії мистецтв України, членом Спілки кінематографістів України. Кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня. Лауреат Всеукраїнської програми «Лідери регіонів» (2002 р.).