Вистава "Шева forever або рядовий Шевченко"

10 та 24 грудня 2012 року в Національному Музеї Тараса Шевченка показали виставу Романа Семисала «Шева forever або рядовий Шевченко».

У виставі Тарас Шевченко постає у найтяжчий період його життя – заслання та солдатчина: знущальна муштра виснажує тіло, а заборона писати і малювати – душу. Україна стає далекою, примарною, безнадійною мрією… Єдине, що підтримує його - листування з найвідданішими друзями – княгинею Варварою Рєпніною, Михайлом Лазаревським та Миколою Костомаровим.

Автори вистави розкривають потаємний світ душі Тараса Шевченка, його переживань, думок та надій, що попри все не полишили поета і допомогли йому вижити в нелюдських умовах.

Унікальна театральна форма - використання музейного простору як засобу сценічної дії, надає виставі особливого звучання і робить її неповторною.

Програмка вистави: program.pdf