Публічне інтерв’ю з Ларисою Скорик

12 грудня 2012 року у Національному музеї Тараса Шевченка відбулося публічне інтерв'ю з українським архітектором і громадсько-політичним діячем Ларисою Скорик

Лариса Скорик - член Народного Руху України, делегат Установчих зборів НРУ, член Центрального проводу; голова Всенародного руху України; віце-президент Національної спілки архітекторів України, народний депутат України 1-го скликання, голова підкомісії Комісії ВР України з питань культури та духовного відродження.

Серед проектів Лариси Скорик парк-скансен «Шевченківський гай» у Львові (1966), скансен «Мамаєва Слобода» у Києві (1992—2006), храм Василія Великого у Києві (2000), реконструкція музею Т. Г. Шевченка на Тарасовій горі в Каневі, концепція розвитку Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр».