Презентація нової книги проф. Богдана Тимківа

13 грудня 2012 року у Національному музеї Тараса Шевченка відбулася презентація нової книги проф. Богдана Тимківа "Мистецтво України та діаспори: дереворізьба сакральна та ужиткова"

Тимків Богдан Михайлович (1959 р.н.) – професор, доктор філософії, Заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри декоративно-прикладного мистецтва Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

1984 р. закінчив архітектурний факультет Львівського політехнічного інституту, де отримав кваліфікацію архітектора.

Розробив Концепцію відродження та розвитку художніх ремесел, на основі якої у 1990 р. відкрив першу в Україні авторську дитячу художньо-ремісничу школу (сьогодні Мала академія народних ремесел) в м. Галичі Івано-Франківської області, яка працює й сьогодні, плідно розвиваючи давньогалицькі мистецькі традиції.

Б.Тимків займається творчою діяльністю в галузі художньої різьби по дереву. Мистецькі роботи експонувалися на Міжнародних, Всеукраїнських та обласних художніх виставках.

Автор більше 60-ти публікацій з мистецтвознавства та педагогіки мистецтва. Серед них – 3 монографії, 4 підручники, 6 навчальних посібників, наукові статті, експериментальні програми та методичні рекомендації тощо.