Виставка "Українське Різдво" - 2012

25 грудня 2012 року о 14:00 у Національному музеї Тараса Шевченка відкрилася виставка "Українське Різдво" за підтримки Президентського фонду Л. Кучми "Україна"

Новорічно-різдвяні свята є чудовою нагодою зустрітися з рідними та друзями, відпочити душею, відвідати вернісажі. Кожне із зимових свят має свої принади, проте традиції українського Різдва унікальні і старовиною своєю сягають тисячоліть.

Це, здавна шановане в народі, свято символізує очищення, внутрішнє відродження, передчуття дива. Різдво Христове - це свято любові! Саме в Україні можна відчути це свято, яким воно було ще за часів далеких слов’янських предків.

Десятий рік поспіль у Національному музеї Тараса Шевченка триває проект, який став традиційним - «Українське Різдво».

Незвичність цьогорічного зимового вернісажу, що відбудеться з 25 грудня по 25 січня 2013 р. в тому, що майже повністю він створений дитячими руками. Це вироби із кераміки і дерева, витинанки, петриківський розпис. І головне, - що вперше глядачі зможуть побачити чудові вироби із глини –відому на весь світ Опішнянську кераміку.

Також учасниками виставки є гуртківці Дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського району під керівництвом Ганни Венглінської  та Галини Спіридонової, котрі знов дивують творами петриківського розпису та виробами із глини. Гурток«Травоплетіння» (керівник Катерина Філоненко) та художнє відділення, що діє при музичній школі, що у Кривому Розі, під керівництвом Маріанни та Валерія Любас.

Про «Колегіум мистецтв в Опішні» - скачати.