Покоління протесту. 25 років потому. Чого можна в нього навчитися?

23-го січня 2013 року о 17.30 в приміщенні Національного музею Т. Г. Шевченка відбулася зустріч-дискусія«Покоління протесту. 25 років потому. Чого можна в нього навчитися?». Розмова була, зокрема, присвячена Олександру КРИВЕНКОВІ (1963-2003), одній з найбільш непересічних постатей української журналістики кінця минулого і початку нинішнього століття. Журналіст, публіцист, громадський активіст, Сашко був головним редактором знакових, певною мірою культових медіа-проектів: газета «Пост-ПОСТУП», журнал «ПІК», «Громадське Радіо» та ін.

І, головне, Сашко був одним з найбільш яскравих представників особливого покоління початку-кінця дев’яностих, своєрідним маніфестом яких став його пророчий текст «Україна маргінальна», написаний рівно 20 років тому й актуальний донині. Неформальна розмова будуватиметься довкола цього тексту, непростого покоління Сашка і його долі в наші часи, довкола самого Сашка і його середовища.

А також довкола ще одного культового тексту – «Енциклопедія Нашого Українознавства», написаного Сашком у співавторстві з учасником дискусії Володимиром ПАВЛІВИМ, журналістом, публіцистом, письменником.