Публічне інтерв'ю з П.П. Толочком

31 січня о 17:30 в Національному музеї Тараса Шевченка відбулася зустріч у форматі публічного інтерв’ю з істориком, академіком НАНУ, директором Інституту археології НАНУ, народним депутатом України 3-го і 4-го скликання Петром Петровичем Толочком.

Петро Толочко – учений-історик, громадський і політичний діяч, академік Національної академії наук України (1990), головний редактор наукового журналу «Археологія», голова редакційної ради журналу «Культура народов Причерноморья», член редколегій часописів «Київська старовина» та «Український історичний журнал», лауреат Державної премії УРСР (1983) і Державної премії України в галузі науки і техніки (2002).

Петро Петрович Толочко автор близько 400 наукових праць, у тому числі 25 монографій, серед яких «Історична топографія стародавнього Києва» (1970), «Древний Киев» (1983), «Історичні портрети» (1991), «Літописи Київської Русі» (1994), «Володимир Святий — Ярослав Мудрий» (1996), «Від Русі до України» (1997) та ін.