«Прогулянка по Києву» Стелли Лясоти

7 лютого 2013 р. о 16:00 відбулося урочисте відкриття виставки робіт Стелли Лясоти під назвою «Прогулянка по Києву». На виставці представлені роботи різного періоду творчості художниці.

Це не перша персональна виставка Стелли Лясоти, яка присвячується рідному місту. Кожна графічна робота, представлена на виставці, – це щире зізнання автора у любові до величі, могутності, краси і ніжності рідного Києва.

Пані Стелла, розповідаючи про свою персональну виставку, загадково каже, що ця «виставка робіт – графіка та дещо…».

Справді, відвідавши виставку «Прогулянка по Києву», ви ніби прогуляєтеся старими вуличками, відвідаєте і згадаєте рідні серцю місця та обов'язково відзначите майстерність авторських робіт чудового київського графіка Стелли Лясоти.

Виставка триватиме до 2 березня 2013 року в приміщенні виставкового центру Меморіального будинку–музею «Хата на Пріорці» за адресою: Київ, вул. Вишгородська, 5.

Приходьте на виставку у  Меморіальний музей «Хата на Пріорці», тут вам завжди раді.