Володимир Висоцький (1846-1894) – польський поет, київський фотограф

15 лютого 2013 року о 16:00 у Національному музеї Тараса Шевченка відбулася презентація книги "Володимир Висоцький. Вірші, лірика, сатира"

Перед гостями виступили провідні українські поети та перекладачі. Вони стали свідками презентації унікальної книги "Володимир Висоцький. Поеми, лірика, сатира" під редакцією  відомого в Україні і Польщі науковця, заслуженого працівника культури Польщі, доктора  філологічних  наук, професора  Ростислава Радишевського.

Спеціально для цієї події вперше в Києві були продемонстровані 56 світлин, виконані у фотоательє В.Висоцького (копії, надані 4 провідними київськими музеями).

У концертній програмі вперше відвідувачі мали змогу почути чудові поезії В.Висоцького, польського "Лірника України", в оригіналі та в перекладі українською мовою.

Також гості познайомились із чудовими піснями Фрідеріка Шопена і Станіслава Монюшка у виконанні заслуженого працівника культури України та Польщі Вікторії Радік (сопрано).