Вечір С.С. Гулака-Артемовського

28 лютого у Національному музеї Тараса Шевченка о 17:00 відбувся Літературно-музичний вечір з нагоди 200-ліття від дня народження композитора С. С. Гулака-Артемовського (за участі музикознавця, викладача КІМ ім. Р. М. Глієра О. В. Нєпосєдової).

У програмі вечора: арії з опери «Запорожець за Дунаєм». Виконують студенти та випускники Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра та учні школи ім. М. В. Лисенка.

Довідка.

Семен Степанович Гулак-Артемовський — український композитор, співак, баритон, племінник письменника П.П.Гулака-Артемовського, автор однієї з перших опер на україномовне лібрето «Запорожець за Дунаєм». Був солістом російської імператорської опери в Петербурзі, а в 1864–1865 — Великого театру у Москві. Окреме місце у творчій спадщині посідають українські пісні, зокрема «Стоїть явір над водою» (присвячена Т. Шевченку, з яким автор дружив з 1838 р.)