«Несподіваний Шевченко»

З 1 березня 2013 року Національний музей Тараса Шевченка запрошує відвідати виставку «Несподіваний Шевченко».

Тарас Шевченко уже, здавалось би, добре знаний, постане перед вами з маловідомого, але не менш цікавого боку.

Експонуватимуться живописні твори, графіка, іконопис із колекції музею, а саме: автопортрети художника, твори його сучасників, де постає образ молодого учня Академії мистецтв; інтерпретації знакових живописців кінця ХХ – поч. ХХІ ст., зокрема, В. Франчука, І. Марчука, В. Гонтарова та інших.

Проект «Несподіваний Шевченко» відбуватиметься у форматі культурологічної акції «Щеплення від стереотипів», ініційованої Національним музеєм Тараса Шевченка до 200-ліття від дня народження поета-художника за участі Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України.

Виставка працює до 19 травня 2013 року.