Японська піаністка грає у Національному музеї Тараса Шевченка

2 березня 2013 року о 18:00 у Національному музеї Тараса Шевченка грала японська піаністка Чісато Кусунокі

Чісато Кусунокі – японська піаністка, яка народилася в Німеччині, проте з 1993  року вона проживає в Лондоні. Здобула освіту в Університетському коледжі  Оксфордського університету і Королівській академії музики, яку вона закінчила з  червоним дипломом.

Гру Чісато Кусунокі високо цінують за ліричну інтенсивність і витончену віртуозність.  Вона черпає натхнення з творів усіх композиторів, починаючи від класичного  Баха  і закінчуючи сучасними митцями.  Манера її виконання близька за духом до творів  таких відомих піаністів-композиторів, як Рахманінов, Годовський та Метнер. Газета The Times відзначила Чісато Кусунокі як піаністку, що:

«володіє надзвичайно швидкими та еластичними пальцями, швидко знаходить внутрішні голоси музики... Ви ще почуєте про неї; в неї є те, що потрібно»