199-річчю з дня народження Тараса Шевченка присвячується

undefined9 березня о 12:00 у Національному Музеї Тараса Шевченка пройшло урочисте дійство, присвячене 199-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.

У програмі: читання поезій Тараса Шевченка, виступ хору Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра; театральна постановка від центру "Пасіка" (Києво-Могилянська Академія, режисер Катерина Чепура) та композиції у виконанні Ігоря Якубовського. Також відбудуться виступи солістів відомих молодіжних гуртів Михайла Бойка ("Колір ночі") та Сергія Василюка ("Тінь Сонця").

Програма заходу (скачати).

10 березня в Музеї вшановували пам’ять Тараса Шевченка. О 12:00 розпочався виступ Антоніни Матвієнко та національного ансамблю солістів «Київська камерата» (художній керівник В. Матюхін).