Публічне інтерв'ю з Петром Кралюком

undefined6 березня 2013 року о 17:30 відбулося публічне інтерв'ю з українським філософом Петром Кралюком

Петро Кралюк поставив питання про перегляд традиційної схеми історії філософії України, яка була вироблена Дмитром Чижевським. Так, зокрема, Петро Кралюк вважає, що витоки історії філософії України сягають не часів Київської Русі, а епохи античності. У низці своїх досліджень звертає увагу на аристократичну культуру середньовічної України.

Довідка.

Кралюк Петро Михайлович народився 23 лютого 1958 року в м. Ківерці Волинської області. 1979 року закінчив історичний факультет Луцького педагогічного інституту ім. Лесі Українки. Автор численних наукових праць з історії, філософії, релігієзнавства, політології, літературознавства, в тому числі монографічних досліджень та художніх творів.