«Як не заблукати в Павутині»

12 березня о 12:00, на бульварі Шевченка, 12 (Національний музей Тараса Шевченка) відбулася презентація книжки Тетяни Щербаченко

Як правильно «вплутатися» в Павутину та знайти своє місце в Мережі, знає автор першої в Україні дитячої книжки про Інтернет Тетяна Щербаченко. 12 березня в Національному музеї Т.Шевченка «Видавництво Старого Лева» представило книгу «Як не заблукати в Павутині».

Тетяна – автор книг, лідерів з продажів серед сучасних дитячих українських видань. Вона вважає, що замість щось забороняти, дітям слід пояснити, як цим користуватися. Мало говорити про небезпеки Всесвітньої мережі, треба дати дітям інструменти для її освоєння. У книзі – способи підключення до мереж, секрети віртуального спілкування, порадник зі створенні власного сайту, дотепні й влучні пояснення «діяльності» спаму, вірусів, хакерів, крекерів, піратів, ботів та інших мешканців Павутини. У виданні пояснено найуживаніші терміни та вміщено алфавітний покажчик. Художник-ілюстратор – Дмитро Кузьменко.