Виставка пленерних робіт студентів КДАМ «Тарасова хата на Пріорці»

У рамках започаткованого Меморіальним музеєм «Хата на Пріорці» та порталом «Творча країна» проекту «Тарасова хата» 13 жовтня 2012 р. відбувся перший пленер студентів Київської дитячої Академії мистецтв.

Упродовж осені студенти Академії щосуботи виходили на пленер та  малювали на території музею, який гостинно приймав юних художників. Працівники музею розповідали дітям про Т.Г.Шевченка та його друзів-художників багато цікавого.

Юні студенти Академії  влаштували чудову  виставку  своїх робіт, присвячену Дню художника, чим започаткували нову традицію: тут, у музеї «Хата на Пріорці», відзначати День художника, представляючи свої нові творчі доробки в будинку, де жив під час свого останнього візиту до України видатний художник і поет – Т.Г.Шевченко.

Цю нову виставку своїх пленерних робіт студенти Академії присвятили 199-ій річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.

Виставка триватиме до 31 березня 2013 р., тож гостинна «Хата на Пріорці» чекає на Вас, а для тих, хто не зможе відвідати виставку, пропонуємо наш фоторепортаж з урочистого відкриття.