«Сад Любові»

5 квітня 2013 року у Національному музеї Тараса Шевченка відбулося відкриття виставки творів Валерія Франчука «Сад Любові».

«Кажу тим, хто приходить на виставки: «Ви просто зупиніться й хоча б кілька хвилин, нічого не думаючи, не задаючи собі жодних глобальних питань, постійте біля картини. Вона вам усе розповість! Ви побачите, що той ваш надуманий колір зникне і натомість з'явиться світло, яке є в кожній картині. Людина обов'язково відчує високе почуття лету, якщо вона його забажає».

В. Франчук

Твори Франчука вириваються з контексту сучасних пошуків нової образно-пластичної мови своєю могутністю, щирим почуттям і справжньою українськістю. Митець дає власну емоційну оцінку історії та сьогодення. В його роботах ніби присутня з особливим драматизмом стиснена пружина, якій художник зумисно не дозволяє випрямитися, передаючи напругу своїх емоцій нашому серцю, яке й підкаже правильний вибір.

Виставка проходитиме в рамках арт-проекту «Культура + Р2 = мистецтво», який організовує галерея «Арка» та телеканал «Культура».

Виставка працюватиме до 12 квітня 2013 року.