Чергова зустріч «У Шевченковій оселі на Козиному болоті»

undefinedУ Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка (пров. Шевченка, 8-а) 30 березня 2013 р., о 15-00, відбулася чергова зустріч «У Шевченковій оселі на Козиному болоті».

У гості завітав відомий києвознавець Дмитро Малаков, автор численних монографій, альбомів, путівників: «Печерськ», «Особняки Києва» ( у співавторстві з О. Друг), «Оті два роки… У Києві при німцях», «Ніби й не було війни…», «Тут був Євбаз, а потім — площа Перемоги»…

Колись Алла Горська запитала малого Дмитра, ким він хоче бути. «Порядною людиною» - була відповідь. Порядність завжди найвище цінувалася в сім’ї Малакових: і самим Дмитром Васильовичем, і його старшим братом Георгієм - талановитим художником-графіком, і батьком-фронтовиком. Саме висока порядність та залюбленість у рідне місто спонукають справжнього киянина Дмитра Малакова відстоювати справжній Київ, його атмосферу, його дух. Особливе ставлення в родині Малакових до Тараса Шевченка, до його тимчасового помешкання на Козиному болоті, де тепер музей. Про це і піде мова під час зустрічі.