Перші роботи в рамках мистецької акції «Мій Шевченко»

Національний музей Тараса Шевченка спільно з Міністерством культури України започаткували мистецьку акцію «Мій Шевченко». Акція проходить у всіх школах України впродовж лютого-червня 2013 року. Конкурсний відбір здійснюється в трьох номінаціях:

1. Читання поезій Т. Шевченка;
2. Каліграфічне написання творів Т. Шевченка;
3. Ілюстрації на шевченківську тематику.

У зв'язку з великою кількістю бажаючих, терміни проведення конкурсу були продовжені:

Шкільний етап - до 20 квітня 2013 року (проводиться місцевими управліннями освіти);

Обласний етап - до 25 травня 2013 року (проводиться місцевими управліннями освіти);

Всеукраїнський етап - до 15 червня 2013 року;

Нагородження переможців у всіх номінаціях відбудеться в стінах Національного музею Тараса Шевченка 15 червня 2013 року.

Докладніше про мистецьку акцію читайте тут.

Вже надійшли перші роботи. Одну з них ми отримали від СЗШ І-ІІІ ступенів №5 м. Могилев-Подільського: