Євреї на землі: Агро-Джойнт і сільськогосподарські колонії Південної України у 1920-30-х рр.

14 квітня 2013 року в Києві у Національному музеї Тараса Шевченка відкрилася виставка «Євреї на землі: Агро-Джойнт та сільськогосподарські колонії Південної України у 1920–1930-ті роки», на якій представлено матеріали, що висвітлюють становлення та розвиток єврейських сільськогосподарських поселень на території України – від середини XIX ст. до кінця 1930-х років: унікальні документи та фотографії, тематичні та агітаційні плакати 1920–1930-х рр., малюнки Марка Епштейна (із зібрання Національного художнього музею України), сільськогосподарські знаряддя Півдня України початку ХХ ст. (із колекції Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара»). Виставку супроводжує показ документального фільму «Євреї на землі» (СРСР, 1927 р.).

Виставка триватиме до 12 травня 2013 року.