«Два виміри» - виставка декоративно-прикладного мистецтва

16 квітня 2013 р. о 16:00 на Вишгородській, 5 відбулося відкриття  чергової  виставки, презентованої в рамках Творчого проекту «Тарасова хата», який започаткували у травні 2012 р. Меморіальний музей «Хата на Пріорці» і портал «Творча країна», сайт myza.com.ua

«Два виміри» – саме так назвала свою десяту персональну виставку член Національної  спілки художників України, майстер декоративно–прикладного мистецтва Грицай Тетяна Андріївна.

«Два виміри» - це два напрямки  творчості автора. І на виставці будуть представлені роботи, виконані в авторській техніці українського розпису і малярства на склі.

Обидві техніки сягають своїм корінням у давнину  віків  та є традиційними видами творчості саме для українців.

Хто ж не чув про старовинні українські села і дивовижні хатні  розписи на печах, грубках, стінах? Саме хатній розпис, з його неповторністю і самобутністю, ліг в основу  творчості Тетяни Грицай.

Буяння кольорів і фантазії, оптимізму і позитиву – такими постають неповторні роботи Тетяни Грицай.

Виставка буде працювати  з 16 квітня до 14 травня 2013 року і стане цікавою для всіх відвідувачів незалежно від віку, статі, професії.

Урочисте відкриття виставки відбулося 16 квітня 2013 р. о 16:00 в приміщенні Меморіального музею «Хата на Пріорці», за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 5.

Тел. для довідок 432-76-27.

Завітайте до Меморіального музею «Хата на Пріорці» – тут Вам завжди раді.