Зацвіла яблуня Сергія Арбузова!

У рамках підготовки до святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка та Весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Києва Перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов відвідав Літературно-меморіальний будинок-музей Т. Г. Шевченка, що на пров. Т. Шевченка, 8-а. Саме в цьому будинку 25 липня 1846 року Кобзар написав баладу «Лілея»:

А весною процвіла я

Цвітом при долині,

Цвітом білим, як сніг, білим!

Аж гай звеселила.

Ця лірична історія не залишила байдужим Сергія Арбузова. За його ініціативою на території садиби було висаджено 60 троянд і 30 лілій, для чого було завезено дві машини ґрунту. Також віце-прем’єр-міністр власноруч посадив яблуню, котра прийнялася та зацвіла цієї весни.

Колектив Національного музею Тараса Шевченка та Літературно-меморіального будинку-музею Т.Г. Шевченка виголошує подяку Першому віце-прем’єр-міністру України Сергію Арбузову за значний внесок у розвиток нашого музею та української музейної справи.