«Шевченко International»

undefined18 травня 2013 р. Національний музей Тараса Шевченка традиційно взяв участь у загальноєвропейському проекті «Ніч у Музеї».  У форматі святкування Міжнародного дня музеїв відбувся захід «Шевченко International» читання поезій Тараса Шевченка іноземними мовами працівниками посольств та консульств інших країн в Україні, представниками національно-культурних громад Києва. Вірші українською мовою читали співробітники Національного музею Тараса Шевченка.

У читаннях взяли участь:

Генрік Літвін, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні

Дірк Лехельт, аташе з питань культури Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні

Мрідула Гош, голова правління Східно-Європейського Інституту Розвитку

Дора Арнаут, Член правління Спілки гагаузів України, канд. філ. наук, доцент кафедри тюркології Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Віржині Ле Трокет, педагогічний радник Французького Інституту в Україні

Арвідас Дапшис, професійний литовський актор