"Минуле, врятоване для майбутнього"

Виставка «Минуле, врятоване для майбутнього: відроджені святині національного історико-культурного надбання. До 75-річчя Національного науково-дослідного реставраційного центру України» проводиться Центром у числі інших ювілейних заходів. Урочисте відкриття виставки відбулося 28 травня 2013 року о 16:00 у приміщенні Національного музею Тараса Шевченка.

Виставка «Минуле, врятоване для майбутнього: відроджені святині національного історико-культурного надбання» є унікальною подією в культурному житті України, оскільки репрезентує шедеври національного й світового надбання з музейних колекцій України, відреставровані художниками-реставраторами ННДРЦУ та його філій у Львові, Одесі, Харкові.

Унікальний виставковий проект відзначається масштабністю експозиції, широкою географією представлених музейних колекцій, глибиною поданої інформації щодо науково-реставраційних здобутків фахівців за 75 років діяльності Центру.

Виставка триватиме до 4 жовтня 2013 р.