Відповідь на інформацію, поширену народним депутатом України Яворівським В. О.

Вчора на сторінках веб-сайту «Високий замок», веб-ресурсу ВО «Батьківщина», а також на Першому каналі Українського радіо з’явилась інформація з посиланням на слова народного депутата України В.О. Яворівського про те, що Літературно-меморіальний музей Тараса Шевченка у Києві знаходиться в жалюгідному стані, а його працівникам кілька місяців не виплачують заробітну плату.

У зв’язку з цим керівництво Музею повідомляє, що, як і в усіх музеїв України, у Національного Музею Тараса Шевченка є проблеми. Але саме зараз, напередодні відзначення 200-річного ювілею з дня народження Тараса Шевченка, є надія, що чимало цих проблем буде вирішено. Про це свідчать Указ Президента України № 257/2012 від 11.04.2012 р., Постанова Кабінету Міністрів України № 250 від 10.04.2013 р. та Розпорядження Кабінету Міністрів України № 309-р від 20.05.2013 р. про виділення необхідних коштів на проведення ремонтно-реставраційних робіт у Національному музеї Тараса Шевченка та його філіях.

Керівництво музею  повідомляє, що інформація, поширена веб-ресурсом ВО «Батьківщина» про те, що співробітники музею кілька місяців не отримують заробітну платню, абсолютно не відповідає дійсності.

Керівництво музею надіслало у редакції вищевказаних видань листи із вимогою спростування неправдивої інформації. В разі відмови воно змушене буде відреагувати відповідно до чинного законодавства.