Вечір акустичної музики у дворику музею Шевченка

29 травня 2013 року у внутрішньому дворику Національного  музею  Тараса Шевченка відбувся вечір акустичної музики у форматі заходів ХI Мегаграндіозного маршу у вишиванках, котрий цьогоріч став міжнародним і відбувся 25 травня. Походи в національному одязі здійснили одночасно в більшості областей України, а також у Польщі, Росії, Англії, Андоррі, Вірменії, Казахстані, Мозамбіці та Словенії.

У програмі – виступи соліста гурту "Колір Ночі" Михайла Бойка та молодого українського бандуриста Ярослава Джуся.

Гурт "Колір Ночі" - молодий перспективний колектив, що виконує просту для сприйняття, але змістовну музику з відчутним акцентом на тексти.

Ярослав Джусь - український бандурист, композитор, аранжувальник, ді-джей, лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, півфіналіст та володар призу глядацьких симпатій головного шоу країни "Україна має талант-2", засновник гурту "Шпилясті кобзарі".