Творча зустріч із Тетяною Кудіновою

30 травня 2013 р. о 17:30 у Національному музеї Тараса Шевченка відбулася творча зустріч із Тетяною Кудіновою «Будьмо знайомі».

Тетяна Кудінова  - поет і прозаїк. Киянка. Пише українською та російською мовами. Автор роману-епопеї "Древо жизни" (2009 р.), збірки поезії "Мысли вслух" і нового роману-саги "На стыке веков" (2013 р.). Друкується у Міжнародному літературно-художньому журналі "Твої вірші". Дипломант музично-поетичного фестивалю в м. Ялті. Член Української асоціації письменників художньо-соціальної літератури, бере активну участь у роботі Міжнародного літаратурно-художнього журналу "Твої вірші" – представник журналу від міста Києва.

За фахом – інженер. Тривалий час працювала в галузі космічних технологій, потім в області стандартизації в Інституті проблем математичних машин і систем НАНУ. Генеральний директор СП "Україночка".

Художник. Має СВІДОЦТВО про реєстрацію авторського права на твір №6388 Монографія "Розпис "Фунтік" (масло по тканині, дереву, склу,бересту, каменю)" від  09.10.2002 р. Викладач декоративно-прикладного мистецтва.