Концерт «Найкращі сторінки камерної музики»

6 червня о 17:00 у Національному музеї Тараса Шевченка відбувся концерт «Найкращі сторінки камерної музики». Звучали твори Л. Бетховена, Й. Брамса, Б. Годара, Ф. Шопена, П. Чайковського, С. Рахманінова, Ф. Крейслера, Р. Шумана, К. Дебюссі, А. П’яццолли.

У чарівний світ класичної музики гості перенесли: лауреати міжнародних конкурсів Аліна Шолух (альт), Олександра Сінякова (флейта), Надія Потапова (фортепіано), струнний квартет «Cordes», Яньжима Морозова (І скрипка), Ольга Пономарьова (ІІ скрипка), Ірина Польова (альт), Ганна Дацька (віолончель), лауреат національного конкурсу Євген Висоцький (віолончель), а також Алла Пригара (сопрано), Маргарита Левицька (фортепіано), Інна Чкан (скрипка), Ольга Герке (скрипка), Олександр Павлов (альт).