Зустріч «У Шевченковій оселі на Козиному болоті»

1 червня 2013 р. о 15-00 у Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка відбулася нова зустріч "У Шевченковій оселі на Козиному болоті" із Валерієм Лисенком, який познайомить учасників зібрання з Козиним болотом у часовому просторі.

Валерій Лисенко — викладач комп’ютерних технологій, автор інтернет-проекту "1000-ліття української культури". Займається спортивним туризмом, зокрема екстремальним (Кавказ, Тянь-Шань, Памір, Арктика, Карпати, Карелія, Крим та ін). Екскурсовод проекту "Захоплюючий Київ", член правління "Ліги екскурсоводів", автор численних публікацій, радіо- і телепередач із києвознавства.

"Чим би я не займався в своєму житті, зауважує В. Лисенко, проштовхував нові інформаційні технології чи зводив будинки, виховував дітей чи мандрував, торгував географічними картами чи фліртував з жінками це завжди була духовна творчість. Пара сил, що рухають мої починання прагнення шукати своєї стежки в швидкоплинному свiтi, i розумiння культури як засобу вирiшення проблем, творення достойного життя попри будь-якi обставини".