Презентація книги "Нескорені духом"

У Національному музеї Тараса Шевченка відбулася презентація другого видання історико-літературного збірника "Нескорені духом", у якому досвідченими краєзнавцями, авторами-укладачами Мельничуком Ю. Л. та Соколенком О. Г. представлено матеріали про видатних письменників, поетів, перекладачів часів "Розстріляного відродження" та дисидентського руху 60-х рр. ХХ ст., чиї життя і творчість були пов'язані з Приірпінням.

У перезнтації взяли участь: Стус Д. В., Волинець М. І., Кулиняк Д. І., Кочур А. Г., Паламарчук В. Д., Овсієнко В. В., Лісовий О. В. та інші.

Довідка

Мельничук Юрій Леонідович, краєзнавець, член Національної спілки краєзнавців України, кращий освітянин 2011 року, лауреат відзнаки "Народ мій завжди буде", автор книг "Михайлівка-Рубежівка. Забуччя", "Ворзельське підпілля", "Нескорені духом", "Основи козацько-лицарського виховання".

Соколенко Олександр Герольдович, краєзнавець, член Національної спілки краєзнавців України, зберігач фондів - керівник Ворзельського музею історії та культури "Уваровський дім", автор книги-пам'ятника "Альбом партизанської слави народу у Великій Вітчизнаній війні 1941-1945 рр.", а також серії книг з історії селищ Приірпіння ("Ворзель. Сторінками столітньої історії", "Михайлівка-Рубежівка. Забуччя", "Буча. 100 кроків", "Гостомель", "Забір'я", "Верзельське підпілля", "Нескорені духом") та ін.