Вернісаж французької художниці Наташі Тутен

НАТАША ТУТЕН. Її ім’я стоїть поруч з культовою постаттю сучасного мистецтва – американським художником Енді Ворголом, а також входить до 1000 найкращих сучасних митців світу за рейтингом Art Price та Le Figaro.

Дочка талановитого художника успадкувала від батька безмежну любов до живопису, скульптури і всього, що пов'язане з мистецтвом взагалі. Вже у віці чотирьох років вона створила свої перші роботи. Пізніше Наташа Тутен ілюструвала дитячі книжки, працювала стилістом для таких престижних брендів, як Absorba і Petit Bateau. Паралельно з професією дизайнера вона продовжувала виконувати роботи в жанрі ню та створювати портрети. Зустріч з Аленом Бернардіном, засновником легендарного паризького кабаре «Crazy Horse», мала вирішальне значення для її подальшої кар'єри. Він запропонував організувати Наташі виставку у своєму закладі, де вона малювала дівчат-танцівниць. Досить швидко художниця починає писати олією і більше не відходить від цієї техніки.

Наташа вирішила присвятити себе написанню портретів знакових постатей усього світу, особливо зірок американського кіно – Мерилін Монро (до речі, улюблениці її батька), Роберта Редфорда, Пола Ньюмана – тих людей, які вплинули на формування її особистості ще в дитинстві. Наташа проводить виставки у наймодніших галереях Парижу. Її вернісажі відвідують легендарні кінозірки – Ален Делон, Клаудія Кардинале, Клінт Іствуд, Леслі Карон. Світові лідери доручили їй виконати свої портрети, наприклад, король Марокко, король і королева Йорданії. У своїх роботах основну увагу майстриня приділяє профілям персонажів, видатних акторів, громадських діячів та спортсменів, намагається передати різні аспекти їхньої особистості. Однією з особливостей її картин є незакінчені площі, своєрідне вікно в майбутнє, знак динамізму, рух всередину і прагнення до досконалості.

Генеральний спонсор: Міжнародний Культурний Фонд UART – це некомерційна благодійна організація, місія якої – створення позитивного іміджу України шляхом пропагування українського мистецтва за кордоном. Всі заходи Фонду проходять за підтримки Українського Уряду і у рамках співпраці з державними структурами, комерційними організаціями, приватними особами. Фонд UART має національні і міжнародні представництва, в тому числі в Парижі.